- Turizm için IoT & RTLS Çözümleri -

Turistik Tesislerde, Üstün Misafir Deneyimi ile Gerçek Zamanlı Personel, Misafir ve Ortam Takibi

Navbea, turistik tesislerde bulunan personel, ziyaretçi, sensör ve ekipmanların anlık konumlarını ve durumlarını tespit eder, ne kadar süredir alanda bulunduklarını belirler ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara iletir.

Verimlilik ve Misafir Deneyimi

Personel Takibi

Navbea, tesis içindeki personellerin gerçek zamanlı konum bazlı izlenmesi ve geçmişe dönük raporlanmasına yardımcı olur.

Çocuk Takibi

Misafirlerinize, çocuklarının konumlarını mobil cihazları vasıtası ile anlık olarak izleme ve takip etme imkanı tanıyın.

Navigasyon

Tesis içinde misafirlerinizin tesisinizi keşfedebilmeleri için bulundukları noktadan gitmek istedikleri noktaya yol tarifi almalarını sağlayın.

Mükemmel Çalışan ve Ziyaretçi Deneyimi

DEVAM KONTROL

Navbea, tesis içinde personel devam kontrol yönetimini geleneksel teknolojilerin çok daha ilerisinde gerçek zamanlı yönetmenize yardımcı olur. Bu verileri gerçek zamanlı izleyebildiğiniz gibi maaş ve puantaj hesapları için kullandığınız yazılımlar ile entegre olabilir.

TEMASSIZ ERİŞİM

Giyilebilir sensörler vasıtası ile personellerin mesai giriş ve çıkışları otomatik algılanır. Herhangi bir noktada kart okutmak yada parmak izi okutma gibi geleneksel kullanıma ihtiyaç duyulmaz. Misafir girişi kimlik tarama teknolojisi ile çok daha pratik ve hızlı yapılır.

YOĞUNLUK ANALİZİ

Gerçek zamanlı konum verileri çalışma ortamlarında doluluk ve çalışan KPI'ları temelinde tesis planlamasını iyileştirerek alanlarınızı optimize etmenize yardımcı olur. Yoğunluk haritası aracı ile tesisinizin hangi zamanlarda, nerelerin, ne kadar yoğun olduğunu analiz edebilirsiniz.

Acil Durum Yönetimi

ORTAM SENSÖRLERİ İLE GÜVENLİK

Ortam ısı ve nem, kişi algılama, aydınlık ve temas algılama gibi sensörler ile tesis güvenliğini maksimum seviyede 7/24 takip edebilirsiniz. Sistem, sensörlere tanımladığınız değer aralıkları dışına çıktığı anda ilgilileri anında bilgilendirir.

TAHLİYE VE TOPLANMA YÖNETİMİ

Giyilebilir sensörler vasıtası ile kişilerin konumları gerçek zamanlı izlenebilir. Acil Durumlarda toplanma bölgelerine gelen ve gelmeyen kişilerin son konumları anlık olarak mobil cihazlardan izlenebilir. Bu sayede daha hızlı ve güvenli tahliye yapılabilir..

DAHA HIZLI ACİL MÜDAHALE

Tesis içinde giyilebilir sensörlere sahip personel ve misafirlerin (düşme, hareketsiz kalma durumları, acil yardım talepleri) giyilebilir kartların üzerindeki Acil Durum (SOS) butonu ve sensörleri vasıtası ile algılanır. Yardıma ihtiyacı olan kişi ve konum bilgileri anında ilgililere iletilir..

Tesis Güvenliği

GERÇEK ZAMANLI MİSAFİR TAKİBİ

Misafirlerin şirketten gizli bilgilere erişim elde etmesi gibi riskleri en aza indirin. Misafirlerin tesis giriş-çıkışları, tesis içinde bulundukları konumlar ve süreleri gerçek zamanlı ve geçmişe dönük izlenebilir.

GİZLİ VERİLERİ KORUYUN

Tesis içinde personel ve misafirler yetkileri dahilindeki alanlara erişim sağlayabilirler. Personel veya misafirlerin yetkiler yetkili olmadıkları bir bölgeye girişleri durumunda alarmı oluşur ve ilgililer anında bilgilendirilir.

TEMAS İZLEME (COVID-19)

Giyilebilir teknolojiye sahip personel ve misafirlerin sosyal temas verileri kayıt altına alınarak, herhangi bir çalışanda hastalık görülmesi durumunda temas edilen kişilerin bilgileri raporlanabilir.

Daha fazla bilgi için Bize Ulaşın