You are here:
- Tema Parklarda IoT & RTLS Çözümleri -

Tema Parklarda Gerçek Zamanlı Konumlandırma

Navbea, tema parklarda, personel, ziyaretçi, sensör ve ekipmanların anlık konumlarını ve durumlarını tespit eder, ne kadar süredir alanda bulunduklarını belirler ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara iletir. Ayrıca Tema Parklar özelinde; gelir, güvenlik, verimlilik ve hizmet kalitesini arttıracak çözümler sunmaktadır.

Tema Park RTLS Ürünleri

Navbea Wristband Theme Park

Bileklik MG1 Manyetik Kilitli NFC+BLE, Bluetooth 4.0 donanım platformunu yükleyen ve standart iBeacon destekleyen yeni nesil bir giyilebilir sensördür. Parametreleri mobil uygulama üzerinden yapılandırabilirsiniz.

Bileklik MG1 Manyetik Kilitli NFC+BLE, cihazı açmak / kapatmak için mıknatıs anahtarının tasarımını kullanır ve IP66 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Tek kullanımlık çıkarılabilir bilekliği kullanmak, geri dönüşümü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilir. Ayrıca personel takibi, aktivite izleme çözümleri vb. Konularda yaygın olarak uygulanabilir.

Navbea Card

Yaka Kartı Navbea Card X Beacon, menzili neredeyse 150 m olan kullanışlı ve uzun menzilli bir işaret kartıdır. Ancak menzil, çalışma ortamlarına bağlıdır. Navbea Card X, ultra düşük güçlü ARM® yonga seti NORDIC® nRF52 serisine aittir. Boyutları 89.59 x 54.13 mm ve kalınlığı yaklaşık 4.20 mm’dir.

Bu BLE kart işaretçisi, 5 yıla kadar dayanabilen yüksek kaliteli, yumuşak paketlenmiş bir Li-MnO2 pil içerir. Menzili gibi, pil ömrü de çalışma ortamına bağlıdır.

Bu cihaz bir LED içerir ve pil seviyesinin% 5’in altına düştüğü aralıktan sonra yanıp söner. Ayrıca, pil seviyesi için gerçek zamanlı bildirimler gönderir. İBeacon kartının iletim gücü aralığı -40dBm ile + 4dBm arasındadır. İOS 7.0+ ve Android 4.3+ olan tüm cihazlar bu işaret kartını destekler. Ayrıca Bluetooth 5.0 özellikli cihazlarla uyumludur.

İşaret kartı, 50 ohm güce sahip yüksek kaliteli bir antenle birlikte gelir. Bu aygıtın varsayılan kasa rengi beyazdır, ancak özelleştirilebilir. Ayrıca, farklı firmaların logolarını basma imkanı da mevcuttur.

Navbea Gateway Indoor

Navbea Gateway 03, akıllı telefon veya uygulama kullanmadan Bluetooth 5.0 düşük enerjili (BLE) 3G / 4G hücresel / Wi-Fi / Ethernet bağlantı ağ geçididir. KG02 ağ geçidi, verileri iBeacon, Eddystone, BLE sensörü ve diğer BLE cihazlarından toplar ve 3G / 4G, ethernet, Wi-Fi veya WiFI atlama üzerinden MQTT / HTTPS protokolü ile yerel veya uzak bulut sunucusuna yükler.

Kullanıcı, Navbea Gateway 03 bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla kolayca yapılandırabilir ve uzaktan yapılandırmayı destekler.

Navbea Wristband Social Distancing

SM1 Sosyal Mesafe bilekliği, mesafe aralığı değiştirilebir, örnek olarak kullanıcılar birbirlerine 2 metre yaklaştıkların da, SM1 hassas bir şekilde algılar ve kullanıcıyı görsel kırmızı ışık ve titreşimle uyarır, sosyal mesafe koltrolü yapan bir Bluetooth® işaretçidir. SM1 bilekliği 20.000’den fazla veri kaydını saklayabilir.

Navbea Light Control

Işık sensörü işaretçisi S2, Nordic nRF52 serisi yonga setine dayanan en yeni ve en büyük teknoloji Bluetooth® 5.0 donanım platformunu kullanır. Ortam ışığının olup olmadığını tespit edebilir. Ticari reklamcılık, iç mekan lokasyon bazlı hizmet için tasarlanmış olup, varlık yönetimi ve izleme uygulamaları için uzmanlaşmıştır.

Üstelik standart iBeacon aygıt yazılımı gerekliyse, S2 Işık sensörü beacon donanımı üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Navbea Gateway Indoor-Outdoor

Navbea Gateway, akıllı telefon veya uygulama kullanmadan Bluetooth 5.0 düşük enerjili (BLE) 3G / 4G hücresel / Wi-Fi / Ethernet bağlantı ağ geçididir. Navbea Ağ Geçidi, verileri iBeacon, Eddystone, BLE sensörü ve diğer BLE cihazlarından toplar ve 3G / 4G, ethernet, Wi-Fi veya WiFI mesh üzerinden MQTT / HTTPS protokolü ile yerel veya uzak bulut sunucusuna yükler.

Kullanıcı, Navbea ağ geçidini kullanıcı arayüzü aracılığıyla kolayca yapılandırabilir ve uzaktan yapılandırmayı destekler.

Daha fazla bilgi için Bize Ulaşın