Hakkımızda

2013 yılında kurulan firmamız, teknik ve idari destek alanında genç ve dinamik bir kadroya sahip olup internet of things ( IoT ) çözümlerinde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda üniversiteler ve kurumlarla ortak yürüttüğümüz projelerde, akademisyen ve uzmanların danışmanlığı ile firmamızın bilgi birikimi ve tecrübesini birleştirerek başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

KODAR olarak Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren, Elektronik ve Mobil teknolojileri birleştirmeye yönelik geliştirdiğimiz donanım ve yazılım çözümleri ile tanınmaktayız. Hedefimiz ülkemizi ve sektörümüzü en üst seviyede temsil etmek ve hizmet vermektir.

Deneyimli ve alanında uzman kişilerden oluşan KODAR ekibi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projelerden, ortak geliştirmeye, sistem entegrasyonundan, proje danışmanlığına kadar gereken hizmetleri üstlenmekteyiz. Amacımız en yenilikçi ürünleri, en iyi teknoloji işbirliğiyle, en iyi hizmet ve desteği sağlayarak sunmaktır.

Vizyon

Kuruluşumuzda belirlediğimiz rotamızdan sapmadan Türkiye ve komşu ülkelerde marka değerimizi daha tanınır hale getirmek, insanlara daha yüksek bir kullanıcı deneyimi yaşatıp, mutlu olmalarını sağlamaktır.

Misyon

Türk teknoloji ve Ar-Ge sektöründe kaliteli, sürdürülebilir, yenilikçi ve fark yaratan ürünlerin yer aldığı bir marka devamlılığı sağlamaktır. İşlevden uzaklaşmadan kullanıcılar ile duygusal etkileşim kuran ürünler sunan firmamız, sahip olduğu bu değerleri hiçbir başarının bedelsiz olmayacağı bilinci ile geleceğe de aktarmaya kararlıdır.

Kalite Politikamız

Ürettiğimiz yüksek teknoloji ürünleri, işlevsel ve kaliteli yazılım çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken ;

 

About Us

We not only do coding but also  erat vitae odio placerat, vel malesuada mi convallis. In quis faucibus quam. Proin cursus et pretium!

Morbi et pellentesque erat. Nulla luctus imperdiet pharetra. Nam dignissim risus at ultricies elementum. Nullam sit amet dolor quis libero sollicitudin commodo. Mauris sit amet quam enim. Fusce vel imperdiet orci. Aenean id quam non lorem condimentum venenatis.

Nam ut dolor ullamcorper, imperdiet nunc vitae, pellentesque purus. Nulla ut turpis sed leo ornare consectetur. Duis vulputate eu risus eu sollicitudin. Mauris nisi lectus, pharetra eget leo id, hendrerit ultricies magna. Duis bibendum quam in elit accumsan!

CONTACT US
0
+
Specialists
0
+
Clients
0
Awards

Client-Oriented 


Mauris nisi lectus, pharetra eget leo id, hendrerit ultricies magna. Duis bibendum quam in elit accumsan, quis maximus urna venenatis. Mauris eget dapibus ipsum. Vivamus vel ante eu velit ornare scelerisque ut quis nulla. Nullam sed quam eu elit vehicula maximus.

We deliver value to our clients by:
• Mauris eget dapibus ipsum
• Vivamus vel ante eu velit ornare scelerisque ut quis null
• Duis bibendum quam in elit accumsan

Mission

Nulla laoreet in elit non porttitor. Vestibulum iaculis aliquam blandit. Vivamus posuere lorem ut sapien mollis aliquam. Vestibulum fermentum dapibus tellus, id dignissim turpis fermentum id.

Ullamcorper ex vestibulum velit dapibus, non gravida ligula imperdiet. Quisque eget bibendum tortor. Nulla felis purus, ultrices sit amet lectus sit amet, mattis rhoncus sem. Aenean ipsum augue, condimentum at condimentum non, consectetur in lorem. Fusce id sodales ante. Vivamus a interdum elit. Phasellus gravida malesuada felis, non pellentesque velit pretium non.

Vision

To be first choice software outsourcing company:

• Nulla laoreet in elit non porttitor
• Vivamus posuere lorem
• Vestibulum fermentum dapibus tellus, id dignissim turpis fermentu
• Fusce id sodales ante

Nulla laoreet in elit non porttitor. Vestibulum iaculis aliquam blandit. Vivamus posuere lorem ut sapien mollis aliquam. Vestibulum fermentum dapibus tellus, id dignissim turpis fermentum id. Nullam ullamcorper ex vestibulum velit dapibus!

Fusce id sodales ante. Vivamus a interdum elit. Phasellus gravida malesuada felis, non pellentesque velit pretium non.

Seven Software

Contact us every time you need and our team will bibendum quam in elit accumsan, quis maximus urna venenatis lorem!