You are here:
- IoT & RTLS Çözümleri -

Gerçek Zamanlı Çevresel İzleme Sensörleri

Verimlilik, Güvenlik ve Acil Durum Önleme

Navbea platformu, IoT çevresel sensörleri gerçek zamanlı izleme ve yönetim imkanı sunar. Bu sayede verimlilik, güvenlik ve acil durum algılama konularında işletmelerin büyük kayıplarını önleyecek adımlar atmasını sağlar.

Sensörler

Yaka Kartı N1

Yaka Kartı N1 Beacon, menzili neredeyse 150 m olan kullanışlı ve uzun menzilli bir işaret kartıdır. Ancak menzil, çalışma ortamlarına bağlıdır. N1 kart işaretçisi, ultra düşük güçlü ARM® yonga seti NORDIC® nRF52 serisine aittir. Boyutları 89.59 x 54.13 mm ve kalınlığı yaklaşık 4.20 mm’dir.

Bu BLE kart işaretçisi, 5 yıla kadar dayanabilen yüksek kaliteli, yumuşak paketlenmiş bir Li-MnO2 pil içerir. Menzili gibi, pil ömrü de çalışma ortamına bağlıdır.

Bu cihaz bir LED içerir ve pil seviyesinin% 5’in altına düştüğü aralıktan sonra yanıp söner. Ayrıca, pil seviyesi için gerçek zamanlı bildirimler gönderir. İBeacon kartının iletim gücü aralığı -40dBm ile + 4dBm arasındadır. İOS 7.0+ ve Android 4.3+ olan tüm cihazlar bu işaret kartını destekler. Ayrıca Bluetooth 5.0 özellikli cihazlarla uyumludur.

İşaret kartı, 50 ohm güce sahip yüksek kaliteli bir antenle birlikte gelir. Bu aygıtın varsayılan kasa rengi beyazdır, ancak özelleştirilebilir. Ayrıca, farklı firmaların logolarını basma imkanı da mevcuttur.

Bileklik SM1 (Sosyal Mesafe)

SM1 Sosyal Mesafe bilekliği, mesafe aralığı değiştirilebir, örnek olarak kullanıcılar birbirlerine 2 metre yaklaştıkların da, SM1 hassas bir şekilde algılar ve kullanıcıyı görsel kırmızı ışık ve titreşimle uyarır, sosyal mesafe koltrolü yapan bir Bluetooth® işaretçidir. SM1 bilekliği 20.000’den fazla veri kaydını saklayabilir.

S2 Light Sensor (Işık Sensörü)

Işık sensörü işaretçisi S2, Nordic nRF52 serisi yonga setine dayanan en yeni ve en büyük teknoloji Bluetooth® 5.0 donanım platformunu kullanır. Ortam ışığının olup olmadığını tespit edebilir. Ticari reklamcılık, iç mekan lokasyon bazlı hizmet için tasarlanmış olup, varlık yönetimi ve izleme uygulamaları için uzmanlaşmıştır.

Üstelik standart iBeacon aygıt yazılımı gerekliyse, S2 Işık sensörü beacon donanımı üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

i11 Yol Sensörü

i11 Road Stud Beacon, BLE5.0 teknolojisini kullanıyor, aynı anda birden fazla iBeacon ve Eddystone protokolünü (UID, URL, TLM) destekliyor.

Güçlü su geçirmez IP68 sınıfına, darbeye dayanıklı IK08’e, toza ve patlamaya dayanıklı sağlam bir muhafazaya sahiptir. Yer tespiti ve takip için zemine veya nesnelere vidalarla sabitlenebilir. Harici kabloyu keserek fenerin çalıştırılması çok kolaydır ve büyük süpermarketler, şantiye, fabrikalar, otoparklar vb. Gibi hem iç hem de dış zorlu ortamlarda kullanılabilir.

Bizimle İletişime geçin