You are here:
- Akıllı Mağaza Yönetim Çözümleri -

Perakende için IoT & RTLS

Dijtal Fiyat Etiketleri Yönetimi

Mağazalardaki tüm ürünlerin raf fiyatlarını, merkezi olarak fiziksel bir insan gücüne ihtiyaç duymadan yönetme imkanı. Mağaza kasa yazılımları ile tam entegrasyon sağlanabilir ve raf fiyat etiketlerinin yönetimini otomatikleştirir.

Personel Konum Analizi

Personellerin mağaza içindeki konumlarının, nerede? ne kadar zaman geçirdikleri bilgilerinin geçmişe dönük ve gerçek zamanlı izlenebilmesini sağlar. Mağazalardaki personel görev ve çalışma alanlarının konum bazlı kontrolünü kolaylaştırır.

Mağaza Yoğunluk Analizi

Mağazalarda raf ve reyon yoğunluk bilgileri ve insan trafiğinin geçmişe dönük ve gerçek zamanlı izlenebilmesini sağlar. Reyon yoğunluk analizi ve mağazadaki ortalama geçirilen süre gibi bilgilere erişim imkanı sunar.

Ortam Verileri İzleme

Ortam sıcaklık ve nem bilgilerini gerçek zamanlı izlenebilir. Bu veriler tanımlanan limitler dışına çıktığında ilgili kişiler anında bilgilendirilir. Ürün ve ortam güvenliğini, sensörler ile gerçek zamanlı izleme ve yönetime imkanı sunar.

Elektronik Raf Etiketleri

Fiyat etiketleriniz kasa sistemi ile entegre çalışarak hiçbir ek işgücüne ihtiyaç duymadan raflarınızdaki fiyatları otomatik olarak yönetin.

Perakende & Mağazacılık IoT Sensörleri

Navbea Elektronik Raf Etiketi 11.6”

Dijital fiyat etiketi, Nordic çipleri ile birlikte en son Bluetooth Low Energy 5.0 teknolojisi ile uygulanmıştır. 0 ℃ ile 50 ℃ arasında çalışma sıcaklığı. Günde ortalama 5 kez güncelleme ile pil ömrü 5 yıla kadar dayanabilir. Ürünleri fiyat bilgileriyle doğru bir şekilde görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların şablon düzenlemesini de destekler. Elektronik Raf Etiketlerinde RGB LED ışıkları ve isteğe bağlı NFC işlevi bulunur. Kullanıcılar, Navbea Akıllı Perakende IoT Bulut Platformu aracılığıyla Binlerce etiketi kolayca bağlayabilir ve yönetebilir.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 7.5”

Dijital fiyat etiketi, Nordic çipleri ile birlikte en son Bluetooth Low Energy 5.0 teknolojisi ile uygulandı. 0 ℃ ila 50 ℃ arası çalışma sıcaklığı artı IP65 su geçirmez. Günde ortalama 5 kez güncelleme ile pil ömrü 5 yıla kadar dayanabilir. Ürünleri fiyat bilgileriyle doğru bir şekilde görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların şablon düzenlemesini de destekler. Elektronik Raf Etiketlerinde RGB LED ışıkları ve isteğe bağlı NFC işlevi bulunur. Kullanıcılar, Navbea Akıllı Perakende IoT Bulut Platformu aracılığıyla Binlerce etiketi kolayca bağlayabilir ve yönetebilir.

Navbea Card

Yaka Kartı Navbea Card X Beacon, menzili neredeyse 150 m olan kullanışlı ve uzun menzilli bir işaret kartıdır. Ancak menzil, çalışma ortamlarına bağlıdır. Navbea Card X, ultra düşük güçlü ARM® yonga seti NORDIC® nRF52 serisine aittir. Boyutları 89.59 x 54.13 mm ve kalınlığı yaklaşık 4.20 mm’dir.

Bu BLE kart işaretçisi, 5 yıla kadar dayanabilen yüksek kaliteli, yumuşak paketlenmiş bir Li-MnO2 pil içerir. Menzili gibi, pil ömrü de çalışma ortamına bağlıdır.

Bu cihaz bir LED içerir ve pil seviyesinin% 5’in altına düştüğü aralıktan sonra yanıp söner. Ayrıca, pil seviyesi için gerçek zamanlı bildirimler gönderir. İBeacon kartının iletim gücü aralığı -40dBm ile + 4dBm arasındadır. İOS 7.0+ ve Android 4.3+ olan tüm cihazlar bu işaret kartını destekler. Ayrıca Bluetooth 5.0 özellikli cihazlarla uyumludur.

İşaret kartı, 50 ohm güce sahip yüksek kaliteli bir antenle birlikte gelir. Bu aygıtın varsayılan kasa rengi beyazdır, ancak özelleştirilebilir. Ayrıca, farklı firmaların logolarını basma imkanı da mevcuttur.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 5.8”

Navbea Eink Display dijital fiyat etiketi Nordic yongalarıyla birlikte en son Bluetooth Low Energy 5.0 teknolojisine sahiptir. 0 ℃ ila 50 ℃ arası çalışma sıcaklığı artı IP67 su geçirmez. Günde 5 kez ortalama güncellemelerle pil ömrü uzun sürebilir Navbea MTag Serisi ürünleri sadece fiyat bilgileriyle doğru bir şekilde görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların şablon düzenlemesini de destekler.Tüm MTag Serisi Elektronik Raf Etiketlerinde RGB LED ışıkları ve isteğe bağlı NFC işlevi bulunur. Kullanıcılar, Navbea Akıllı Perakende IoT Bulut Platformu aracılığıyla etiketleri kolayca bağlayabilir ve yönetebilir.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 4.2”

Navbea Eink Display dijital fiyat etiketi, Nordic çipleri ile birlikte en son Bluetooth Low Energy 5.0 teknolojisine sahiptir. 0 ℃ ila 50 ℃ arası çalışma sıcaklığı artı IP67 su geçirmez. Günde ortalama 2 kez güncelleme ile pil ömrü 5 yıla kadar dayanabilir. Navbea MTag Serisi ESL’ler, ürünleri yalnızca fiyat bilgileriyle doğru bir şekilde görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların şablon düzenlemesini de destekler. Tüm MTag Serisi Elektronik Raf Etiketlerinde üç renkli LED ışıklar ve isteğe bağlı NFC işlevi bulunur. Kullanıcılar, Navbea Akıllı Perakende IoT Bulut Platformu aracılığıyla etiketleri kolayca bağlayabilir ve yönetebilir.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 2.9”

E-kağıt Görüntüleme Etiketi, en son Bluetooth 5.0 teknolojisi ve yüksek kaliteli nokta vuruşlu E-mürekkep ekranı ile uygulanmıştır. 0 ° C ila 50 ° C arasında çalışabilirler ve tümü 5 yıla kadar dayanan ultra düşük güç tüketimli pillere sahiptir. Navbea MTag serisi, Gateway üzerinden iletilen ürün ve fiyat bilgilerini doğru bir şekilde görüntüleyebilmektedir. Kullanıcılar, ekran bilgilerini gerçek zamanlı olarak değiştirmek için bunları Navbea Cloud Platform aracılığıyla kolayca kontrol edebilir ve yönetebilir. Tüm MTag’ler NFC ve 3 renkli LED ışıklarını destekler.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 2.7”

Navbea 2.7 inc dijital fiyat etiketi, Nordic çipleri ile birlikte en son Bluetooth Low Energy 5.0 teknolojisine sahiptir. 0 ℃ ila 50 ℃ arası çalışma sıcaklığı artı IP65 su geçirmez. Günde ortalama 5 kez güncelleme ile pil ömrü 5 yıla kadar dayanabilir. Ürünleri fiyat bilgileriyle doğru bir şekilde görüntülemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların şablon düzenlemesini de destekler. Elektronik Raf Etiketleri, Daha Parlak RGB LED ışıklarına ve Çarpışma Önleme Özelliklerine sahiptir. Kullanıcılar, Navbea Akıllı Perakende IoT Bulut Platformu aracılığıyla binlerce etiketi kolayca bağlayabilir ve yönetebilir.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 2.1”

Elektronik Raf Etiketi en son Bluetooth 5.0 teknolojisine sahiptir. 3 renkli görüntüleme seçeneğinin yanı sıra, seçmeniz için dondurucu seçeneğini de sunuyoruz. -20 ° C ile 50 ° C arasında çalışabilirler. Tüm etiketler NFC ve 3 renkli LED ışıklarını destekler. Gateway üzerinden iletilen ürün ve fiyat bilgilerini doğru bir şekilde gösterecektir. Kullanıcılar, ekran bilgilerini gerçek zamanlı olarak değiştirmek için Bulut Platformumuz aracılığıyla elektronik raf etiketlerini kolayca kontrol edebilir ve yönetebilir.

Navbea Elektronik Raf Etiketi 1.54”

E-mürekkep fiyat etiketi en son Bluetooth 5.0 teknolojisine sahiptir. Gateway üzerinden iletilen ürün ve fiyat bilgilerini doğru bir şekilde görüntüleyebilirler. Kullanıcılar, fiyatlandırma ve ürün bilgilerini gerçek zamanlı olarak değiştirmek için kendi Ar-Ge Bulut Platformumuz aracılığıyla fiyat etiketini kolayca kontrol edebilir ve yönetebilir. Tüm etiketler NFC ve 3 renkli LED ışıklarını destekler.

Navbea Card X

Navbea Yaka Kart N2, iBeacon, Eddystone ve Sensor verilerinin reklamını yapabilen 3 eksenli ivmeölçer sensörlü bir RFID işaret etiketidir.

Çalışan katılımı, erişim kontrolü, kimlik tanımlama, konum takibi vb. için kullanılabilen kompakt ve ince bir yapı tasarımına, doğru donanıma ve sağlam bir ürün yazılımına sahiptir ve ayrıca uzaktan bulut veri yönetimini gerçekleştirebilir.

Her Yaka Kart N2 işaretçisi, farklı kimlikler veya MAC adresleriyle Bluetooth yayınlarını göndermeye devam edecektir. Gateway e gönderilen bluetooth sinyali ile, kişinin alana girdiğini ve izlenen kişinin konumda olduğunu belirlemek için ilgili yayın verilerini tarar. Daha önce mekana hangi kimliklerin girdiğini görebilirsiniz.

Yaka Kart N2 işaretçisi, önceden ayarlanmış koşullar ile ayarlanabilen bir hızlanma sensörü (İvmeölçer LIS3DH) ile donatılmıştır: APP ayarları. On dakika dinlenmeye ayarlarken, H5 otomatik olarak uyku moduna geçecektir. Hareket etmeden ayarlamasına izin verirseniz, önceden belirlenmiş bir süreye ulaştıktan sonra otomatik olarak uyku moduna geçecektir. Hareket halindeyken, işaret otomatik olarak yeniden yayına başlayacaktır.

Navbea Wristband Social Distancing

SM1 Sosyal Mesafe bilekliği, mesafe aralığı değiştirilebir, örnek olarak kullanıcılar birbirlerine 2 metre yaklaştıkların da, SM1 hassas bir şekilde algılar ve kullanıcıyı görsel kırmızı ışık ve titreşimle uyarır, sosyal mesafe koltrolü yapan bir Bluetooth® işaretçidir. SM1 bilekliği 20.000’den fazla veri kaydını saklayabilir.

Navbea Light Control

Işık sensörü işaretçisi S2, Nordic nRF52 serisi yonga setine dayanan en yeni ve en büyük teknoloji Bluetooth® 5.0 donanım platformunu kullanır. Ortam ışığının olup olmadığını tespit edebilir. Ticari reklamcılık, iç mekan lokasyon bazlı hizmet için tasarlanmış olup, varlık yönetimi ve izleme uygulamaları için uzmanlaşmıştır.

Üstelik standart iBeacon aygıt yazılımı gerekliyse, S2 Işık sensörü beacon donanımı üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

Navbea Road Sensor

i11 Road Stud Beacon, BLE5.0 teknolojisini kullanıyor, aynı anda birden fazla iBeacon ve Eddystone protokolünü (UID, URL, TLM) destekliyor.

Güçlü su geçirmez IP68 sınıfına, darbeye dayanıklı IK08’e, toza ve patlamaya dayanıklı sağlam bir muhafazaya sahiptir. Yer tespiti ve takip için zemine veya nesnelere vidalarla sabitlenebilir. Harici kabloyu keserek fenerin çalıştırılması çok kolaydır ve büyük süpermarketler, şantiye, fabrikalar, otoparklar vb. Gibi hem iç hem de dış zorlu ortamlarda kullanılabilir.

Daha fazla bilgi için Bize Ulaşın