Hakkımızda

2013 yılında kurulan firmamız, teknik ve idari destek alanında genç ve dinamik bir kadroya sahip olup internet of things ( IoT ) çözümlerinde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda üniversiteler ve kurumlarla ortak yürüttüğümüz projelerde, akademisyen ve uzmanların danışmanlığı ile firmamızın bilgi birikimi ve tecrübesini birleştirerek başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

KODAR olarak Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren, Elektronik ve Mobil teknolojileri birleştirmeye yönelik geliştirdiğimiz donanım ve yazılım çözümleri ile tanınmaktayız. Hedefimiz ülkemizi ve sektörümüzü en üst seviyede temsil etmek ve hizmet vermektir.

Deneyimli ve alanında uzman kişilerden oluşan KODAR ekibi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projelerden, ortak geliştirmeye, sistem entegrasyonundan, proje danışmanlığına kadar gereken hizmetleri üstlenmekteyiz. Amacımız en yenilikçi ürünleri, en iyi teknoloji işbirliğiyle, en iyi hizmet ve desteği sağlayarak sunmaktır.

Vizyon

Kuruluşumuzda belirlediğimiz rotamızdan sapmadan Türkiye ve komşu ülkelerde marka değerimizi daha tanınır hale getirmek, insanlara daha yüksek bir kullanıcı deneyimi yaşatıp, mutlu olmalarını sağlamaktır.

Misyon

Türk teknoloji ve Ar-Ge sektöründe kaliteli, sürdürülebilir, yenilikçi ve fark yaratan ürünlerin yer aldığı bir marka devamlılığı sağlamaktır. İşlevden uzaklaşmadan kullanıcılar ile duygusal etkileşim kuran ürünler sunan firmamız, sahip olduğu bu değerleri hiçbir başarının bedelsiz olmayacağı bilinci ile geleceğe de aktarmaya kararlıdır.

Kalite Politikamız

Ürettiğimiz yüksek teknoloji ürünleri, işlevsel ve kaliteli yazılım çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken ;